top of page

Voor het maken van een afspraak of u laten informeren naar de mogelijkheden kunt u zelf contact opnemen met onderstaande zorgverleners. Ze staan per woonplaats geselecteerd voor u.

Utrecht                         

Fysiotherapie Utrecht Oost                                           

Martijn van Soest

Bosboomstraat 1G

3582 KE Utrecht

Bloemstraat 65 D

3581 WD

030-2341010

info@fysiopraktijk.nl

www.fysiopraktijk.nl

Hand- ergotherapie de Ergo Experts

Eleonora Sleegers, Rita Boereboom

Bosboomstraat 1G

3582 KE Utrecht

085-5005005 

info@de-ergo-experts.nl

www.de-ergo-experts.nl

Podotherapie Utrecht

Lonneke Peters, Renate Steeghs

Bosboomstraat 1G

3582 KE Utrecht

030-2522723

info@podotherapie-utrecht.nl

www.podotherapie-utrecht.nl

Vleuten

Handtherapeut CHT-NL

Marieke Vermeulen

Schoolstraat 101, 3451 AC, Vleuten

06-10156066

marieke@handtherapie-utrecht.nl

www.handtherapie-utrecht.nl

Bunnik

Fysiozorg Munro

Desirée van Deursen 

Laan van Broekhuijzen 10

3981XB, Bunnik

035-6217816

dvdeursen@gmail.com

www.fysiozorgmunro.nl

Breukelen

Oefentherapeut Cesar en psychosomatisch OT​

Susanne Bus

De Angstel 34

3621 WC Breukelen

0346-250573

Susanne@brouwer-swinkels.nl

www.ftbrouwer-swinkels.nl

Houten

Fysiotherapie Hofspoor

Sandra Visser

Hofspoor 4

3994 VZ Houten

030- 6342807

sandra@fysiotherapiehofspoor.nl

www.fysiotherapiehofspoor.nl

Nieuwegein

Podozorg Nieuwegein

Lisette de Graauw

Thorbeckepark 183

3437 JT Nieuwegein

085-2736261

nieuwegein.podozorg.nl

www.podozorg-nieuwegein.nl

Poli Reumatologie

DIAKONESSENHUIS UTRECHT/ZEIST

Poli reumatologie

Bosboomstraat 1

3582 KE Utrecht

088-2505000

afspraak-reumatologie@diakhuis.nl

UMC UTRECHT

Poli reumatologie

Heidelberglaan 100

3584 CX Utrecht

088-7557428

poli-reumatologie@umcutrecht.nl

St. ANTONIUS UTRECHT

Poli reumatologie

Soestwetering 1 

3543 AZ Utrecht

088-3203000

reumaconsulenten@antoniusziekenhuis.nl

 

 

 

 

 

 

Odijk

Instituut voor Fysiotherapie Odijk

Marrit Profittlich-Nijmeijer

Rijneiland 5

3984 MA Odijk

030-6561832

info@fysiodijk.nl

www.fysiodijk.nl

Zeist

Fysiotherapie Corpus Liberum

René Zegers

Bergweg 4

3701 JK Zeist

030-6921225

r.zegers@ziggo.nl

www.corpusliberum.nl

Hand- ergotherapie de Ergo Experts

Eleonore Sleegers, Rita Boereboom

Bergweg 169

3707 AC Zeist

085-5005005

info@de-ergo-experts.nl

www.de-ergo-experts.nl  

Maarsen

Artrose Instituut Nederland

Marius Wientgen

Buitenweg 26 G, 3602 PS Maarsen

0346-287660

info@artroseinstituut.nl

www.artroseinstituut.nl

Fysio Sport & Training

Marius Wientgen

Buitenweg 26 G, 3602 PS Maarsen

0346-287660

zeist@fysiosportentraining.nl

www.fysiosportentraining.nl

Hilversum

Oefentherapeut Mensendieck en psychosomatisch OT

Ine Bakker

Vaartweg 163c

1217 SP Hilversum

06-29151486

ine_bakker@yahoo.com

www.oefentherapiehilversum.nl

IJsselstein

Fysiotherapie Poelwaert

Mariska Westera

Pandora 57

3402 HW IJsselstein

030- 6882239

info@fysiotherapie-poelwaert.nl

www.fysiotherapie-poelwaert.nl

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

bottom of page